Charles BORELY (1817-1881)
Charles BORELY (1817-1881). Portrait de jeune garçon vers 1840. Huile sur toile. Dimensions : 58 x 49 cm. Petits manques de peinture au bas et sur le cadre.
NL: Charles BORELY (1817-1881). Portret van een jonge jongen omstreeks 1840. Olieverf op doek. Afmetingen: 58 x 49 cm. Kleine lakscheurtjes aan de onderkant en op het frame.