LOT 127
Charles Bernardus Dankmeyer (1861-1923)
“Zicht op de Drommedaris en dromedarisbrug in Enkhuizen”, gesigneerd l.o.: Ch. Dankmeyer.
Olieverf op doek, 31 x 48 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Olieverf op doek, 31 x 48 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam