LOT 102
Charles Degroux (1825 1870).
Description Charles Degroux (1825 1870).
Exchange Off.
Aquarelle signée en bas à droite.
Dimensions: 27 x 21 cm
29 Apr 2019
Exchange Off.
Dimensions: 27 x 21 cm
29 Apr 2019