Charles Jean Kemper (1913-1985)
'Aanleg van de metro in Leuvehaven', gesigneerd ‘Charles Kemper’ en gedateerd ‘62’ l.o.' en geannoteerd ‘R’dam aanleg metro Leuvehaven' r.o. Aquarel, 45,5 x 61 cmCharles Jean Kemper (1913-1985)1962
Jaar: 1962
Afmetingen: Aquarel, 45,5 x 61 cm
Kunstenaar: Charles Jean Kemper (1913-1985)
Jaar: 1962