LOT 59

Charles Jean Kemper (1913-1985)

'Aanleg van de metro in Leuvehaven', gesigneerd ‘Charles Kemper’ en gedateerd ‘62’ l.o.' en geannoteerd ‘R’dam aanleg metro Leuvehaven' r.o. Aquarel, 45,5 x 61 cmCharles Jean Kemper (1913-1985)1962

Jaar: 1962

Afmetingen: Aquarel, 45,5 x 61 cm

Kunstenaar: Charles Jean Kemper (1913-1985)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Jaar: 1962

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam