LOT 3
Charles Louis Verboeckhoven (Belgisch, 1802-1884), Vissersboot voor de kust
Painter / Artist / School
Charles Louis Verboeckhoven (Belgisch, 1802-1884)
Technique / Size
olieverf op paneel, 16x25 cm (met lijst: 27x35 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Louis Verboeckhoven' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague