LOT 7
Charles Rochussen (1814-1894)
Charles Rochussen (1814-1894)
‘Vertrek van de schuit bij een molen’, gesigneerd ‘C. Rochussen’ en gedateerd ‘44’ r.o.Aquarel, 26 x 33 cmCharles Rochussen (1814-1894)1844
Jaar: 1844
Afmetingen: Aquarel, 26 x 33 cm
Kunstenaar: Charles Rochussen (1814-1894)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Charles Rochussen (1814-1894)
Jaar: 1844
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam