LOT 2605
General Art and Antique Sale
Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen buste, vrouw
gemonogrammeerd CP. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
H:16 cm. incl. sokkel
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
H:16 cm. incl. sokkel
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam