LOT 22
Art & Antiques
Chinees ivoren puzzelbal, tienlaags model, de buitenste laag met gestoken decor van draken, de binnenballen met ster- en stipdecor, 19e eeuw -kopie CITES EU-certificaat bijgevoegd, geen uitvoer buiten de EU-, Ø 5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht