LOT 5099
Chinees porseleinen Imari roomkannetje met deksel, 18e eeuw -tuitje met minuscuul chipje, chipje hals met haarlijntje-, 11 x 8,5 x 6,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht