Chinees porseleinen capucijner cilindervaas met decor van dame aan tafel, 19e eeuw, h. 26,5 cm (randrestauratie) en Capucijner dekselpt met floraal door, 19e eeuw, h. 12 cm (barst en ster in bodem)

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum