LOT 3680
meubelen en interieur
Chinees porseleinen encre-de-chine melkkan met Chine-de-commande decor van 3 figuren. Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (haarlijn)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum