LOT 3739
(0001-0350) meubelen en interieur
Chinees porseleinen famille verte kalebas vaas met floraal decor, 19e eeuw, h. 26 cm (haarlijn)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum