LOT 3628
(0001-0350) meubelen en interieur
Chinees porseleinen kop en schotel, met polychroom decor Wu Shuang Pu, Daoguang periode, 19e eeuw -haarlijnen in kop en schotel, chip aan schotel-
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum