Chinees porseleinen schotel centraal polychroom gedecoreerd met kievit in landschapje waaromheen bladslingers met strikken, 18e eeuw, diam. 20,6 cm

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum