Chinees porseleinen trekpotje met polychroom decor van figuren met eenden en ooievaar in landschap, 19e/20e eeuw, h. 8 cm (2 x A)

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum