LOT 3555
meubelen en interieur
Chinees porseleinen trekpotje met polychroom decor van figuren met eenden en ooievaar in landschap, 19e/20e eeuw, h. 8 cm (2 x A)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum