LOT 3668
(0001-0350) meubelen en interieur
Chinees porseleinen vaasje met polychroom decor van figuren, 20e eeuw, h. 15 cm (A)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum