LOT 1551

Chinese bronzen 'censer' versierd met knoppen in de vorm van fabeldieren, gemerkt met 4 karakter zegelmerk, 18e of 19e eeuw, diam. 15,5 cm, h. 8 cm gewicht: 1563 gram

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum