LOT 1551
Chinese bronzen 'censer' versierd met knoppen in de vorm van fabeldieren, gemerkt met 4 karakter zegelmerk, 18e of 19e eeuw, diam. 15,5 cm, h. 8 cm gewicht: 1563 gram
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum