Chinese famille rose vase, 19th century
Chinese vaas famille rose, 19e eeuw
Dimensions: H 38.5 cm
Condition: gerestaureerd, restored
21 Apr 2024
Belgium, Gent
Dimensions: H 38.5 cm
21 Apr 2024
Belgium, Gent