Chinese famille rose vase with decor of garden scene, 19th century
Chinese vaas famille rose met decor van tuintafereel, 19e eeuw
Provenance: 2 hairlines and chip, 2 haarlijnen en chip Dimensions: H 59.5 cm
21 Apr 2024
Belgium, Gent
21 Apr 2024
Belgium, Gent