LOT 128
Chinese kast met 2 deuren versierd met rijkgestoken en vergulde voorstelling van figuren in landschap, fabeldieren en florale motieven, h. 121, br. 110, d. 50 cm en idem lagere kast met 2 laden en deuren, h. 89, br. 110, d. 50 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum