LOT 145
Chinese stoel met gestoken rug waarop beschilderd decor van bloemenmanden, onder de zitting een verborgen lade, 19e eeuw
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum