LOT 7056
Aprilveiling 2024
Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede