LOT 3285
Chinese verguld houten sculptuur met afbeelding van hoogwaardigheidsbekleder, 19e eeuw, h. 21 cm
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum