LOT 571

Chris Achilleos (1947-2021), Soul Stealer

Painter / Artist / School

Chris Achilleos (1947-2021)

Technique / Size

gouache en airbrush op paper, 69x44 cm (83x57 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd met initiaal en gedateerd '77 (rechtsonder), nogmaals gesigneerd, opgedragen en gedateerd '24-9-1980' (verso)

Extra Text

Conditie: bij inspectie van dichtbij enkele kleine vlekje in de groene verflaag linksonder, verder goed. Het werk is in de lijst beoordeeld.

Origin / Exhibition / Lite

Herkomst: Direct verworven bij de kunstenaar door de vader van de huidige eigenaar.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Chris Achilleos (1947-2021)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague