Chris Achilleos (1947-2021), Soul Stealer
Painter / Artist / School
Chris Achilleos (1947-2021)
Technique / Size
gouache en airbrush op paper, 69x44 cm (83x57 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd met initiaal en gedateerd '77 (rechtsonder), nogmaals gesigneerd, opgedragen en gedateerd '24-9-1980' (verso)
Extra Text
Conditie: bij inspectie van dichtbij enkele kleine vlekje in de groene verflaag linksonder, verder goed. Het werk is in de lijst beoordeeld.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Direct verworven bij de kunstenaar door de vader van de huidige eigenaar.
Painter / Artist / School
Chris Achilleos (1947-2021)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite