LOT 90
Chris Beekman (1887-1964), Houten schuurtje in Hollands landschap
Painter / Artist / School
Chris Beekman (1887-1964)
Technique / Size
potlood op papier, 20,5x26 cm (met lijst: 36x46 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Chris Beekman/1903' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: papier vergeeld, vlekjes en foxing
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Chris Beekman (1887-1964)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague