LOT 90

Chris Beekman (1887-1964), Houten schuurtje in Hollands landschap

Painter / Artist / School

Chris Beekman (1887-1964)

Technique / Size

potlood op papier, 20,5x26 cm (met lijst: 36x46 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Chris Beekman/1903' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: papier vergeeld, vlekjes en foxing

28 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Chris Beekman (1887-1964)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

28 Mar 2023
Netherlands, Hague