Chris Soer (1882-1962) , Bosgezicht
Chris Soer (1882-1962)
Bosgezicht
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek geplakt op paneel, zonder lijst, 26x40 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Chris Soer (1882-1962)
Bosgezicht
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague