LOT 110
Chris de Bruijn (1901-1974)
Zomers zicht op een boerderij met een boot en kippen. Gesigneerd r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 39 x 49,5 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam