LOT 110

Chris de Bruijn (1901-1974)

Zomers zicht op een boerderij met een boot en kippen. Gesigneerd r.o.

Afmeting: Olieverf op doek, 39 x 49,5 cm

24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam

24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam