LOT 30

Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), Besneeuwd landschap

Painter / Artist / School

Chris ten Bruggen Kate (1920-2003)

Technique / Size

olieverf op doek, 50x50 cm (met lijst: 63,5x63,5 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'ten Bruggen Kate' (rechtsboven)

Extra Text

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, stukjes verfverlies

28 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

28 Mar 2023
Netherlands, Hague