LOT 30
Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), Besneeuwd landschap
Painter / Artist / School
Chris ten Bruggen Kate (1920-2003)
Technique / Size
olieverf op doek, 50x50 cm (met lijst: 63,5x63,5 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'ten Bruggen Kate' (rechtsboven)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, stukjes verfverlies
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague