LOT 144
Chris van der Windt (1877-1952) , Kippen voeren op winters erf
Painter / Artist / School
Chris van der Windt (1877-1952)
Technique / Size
olieverf op doek, geplakt op paneel, 20x29 cm (met lijst: 41x50 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'C. vd Windt' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague