LOT 141
Christ en bois finement sculpté sur sa croix... - Lot 141 - MJV Soudant
Christ en bois finement sculpté sur sa croix en placage d’écaille de tortue. Anvers XVIIème siècle. Ht : 94 cm. Quelques légers manques.
NL: Christus in fijn gesneden hout aan zijn kruis in schildpadfineer. Antwerpen 17e eeuw. Hoogte: 94cm. Enkele kleine verliezen.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes