Christian Dior
Clutch
Christian Dior
Vintage. Dior monogram canvas. Skinn detaljer i blå farge. Gyldne messingdetaljer.
Høyde 17.5 cm
Bredde 28 cm
Dybde 2 cm
Merknad:
Eksteriør og interior av vesken er i pen vintagestand med aldersrelatert bruksspor og slitasje. Låsesystem er vanskelig, men det kan erstattes med en magnetknapp på et lærverksted. Vesken mangler skulderstropp.
Vær oppmerksom på at dette er en brukt vare og kan derfor ha mindre flekker og merker en hva som kommer frem på bildene. Bruk Zoom-funksjonen for å se flere detaljer på objektet.
For spørsmål eller mer detaljert informasjon vennligst kontakt vår ekspert Irina Khótko irina@blomqvist.no eller 464 72 393
Christian Dior
Clutch
Christian Dior
Høyde 17.5 cm
Bredde 28 cm
Dybde 2 cm
Merknad: