LOT 593
Clara van der Water (1954), Stiertje
Painter / Artist / School
Clara van der Water (1954)
Technique / Size
brons met zwarte patina, ca. 17x28x7 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'GvW 1977' (op de buik van de stier)
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Clara van der Water (1954)
Technique / Size
Signature / Dating
29 Mar 2023
Netherlands, Hague