(Claus) Cyriel Buysse - Emile Claus/ Mijn broeder in Vlaanderen. Gent, Van Rysselberghe & Rombaut, s

Description EN
(Claus) Cyriel Buysse - Emile Claus/ Mijn broeder in Vlaanderen. Gent, Van Rysselberghe & Rombaut, s.d. Gr. 8vo. 69 gen.pp. Een van de 15 op de pers gen. ex. op Japans papier, nr. 7, gesigneerd in inkt onder het colofon door de auteur.
Ingenaaid onder orig. geïll. omslag (licht beschadigd, resten kleefband boven- en onderaan rug).
Bijgevoegd: Cyriel Buysse - Een studie door Achilles Muscshe. Gent, Van Rysselbergh & Rombaut, 1929.

Beschrijving NL

Description FR

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp