LOT 38
Coba Surie (1879-1970), Boeket op een tafel
Painter / Artist / School
Coba Surie (1879-1970)
Technique / Size
olieverf op doek, 38x46 cm (met lijst: 48x56 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'J Surie' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, doek enig gebobbeld, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Coba Surie (1879-1970)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague