LOT 5081
Coby Haanappel (1932-2017), ronde grijze naked-raku keramiek dekselvaas, gesigneerd en gedateerd '92, Delft, 23 x Ø 21 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht