LOT 385

Commode. Duitsland. München? Ca. 1730. Notenhoutfineer, deels gezwart. Met inleg van biezen in citroenhout en marqueteri

Description EN
German marquetry three-drawer chest of drawers. Munich ? C. 1730.
Original bronze fittings.

Beschrijving NL
Commode. Duitsland. München? Ca. 1730.
Notenhoutfineer, deels gezwart.
Met inleg van biezen in citroenhout en marqueterie.
Originele bronzen trekkers.
Front met holle en bolle kanten en drie laden.

Description FR
Commode. Allemagne. München? Ca. 1730.
Placage de noyer, en partie noirci.
Incrustations de filets en bois citronnier. Travail en marquetterie.
Poignées en cuivre.
Front à côtes concaves et convexes avec trois tiroirs.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Original bronze fittings.

Beschrijving NL
Originele bronzen trekkers.

Description FR
Poignées en cuivre.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp