Conradijn Cunaeus (1828-1895), De hazenjacht
Painter / Artist / School
Conradijn Cunaeus (1828-1895)
Technique / Size
olieverf op paneel, 22x32,5 cm (met lijst: 30,5x41 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'C. Cunaeus' (rechtsonder); geannoteerd op een oude etiket (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: oppervlaktevuil, verder goed
Painter / Artist / School
Conradijn Cunaeus (1828-1895)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text