LOT 0966
Console in stile Luigi XV in noce, piano
Console in stile Luigi XV in noce, piano lastronato in radica, Veneto sec.XIX
cm. 100x50 h. 76
16 Dec 2021
Italy, Genoa
cm. 100x50 h. 76