Constant (1920-2005), Happening (I), 1966
Painter / Artist / School
Constant (1920-2005)
Technique / Size
kleurenlitho, afbeelding 49x67 cm (63x88 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en genummerd '168/190 Constant' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: niet zuurvrij ingelijst, papier enigszins vergeeld en aan de bovenkant gebobbeld.
Painter / Artist / School
Constant (1920-2005)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text