LOT 160
Constant (19e eeuw), Zeilboot in de haven
Zeilboot in de haven
Painter / Artist / School
Constant (19e eeuw)
Technique / Size
aquarel op papier, 17x29 cm (met lijst: 33x45 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Constant fct 1891' (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Zeilboot in de haven
Painter / Artist / School
Constant (19e eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague