LOT 83
Constant Permeke (1886-1952)
Marine
Huile sur toile.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
60 x 75 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Marine
Huile sur toile.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
60 x 75 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019