Cor Noltee (1903-1967), Cavaliers te paard
Cor Noltee (1903-1967)
Cavaliers te paard
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek geplakt op board, 18,5x24 cm (met lijst: 31x36 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Cor Noltee (1903-1967)
Cavaliers te paard
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague