LOT 53
Corn. L. de Jongste (XX)
Corn. L. de Jongste (XX). Een olieverf op doek van grachtenpanden gezien vanuit de gracht. Impressionistisch neergezet. Gesigneerd r.o. Afmeting doek: 48 x 38 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam