LOT 43
Corneille (1922-2010), Elles
Corneille (1922-2010)
Elles
gesigneerd en gedateerd 76 in potlood (rechtsonder) oplage 14/30
lithografie, 32x21 cm (met lijst: 53x41 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Corneille (1922-2010)
Elles
25 Mar 2024
Netherlands, Hague