Corneille (1922-2010), L'Enchantement de l'été (De betovering van de zomer)
Painter / Artist / School
Corneille (1922-2010)
Technique / Size
de portfolio met 6 kleurenlitho's, frontispiece en titelblad, alle ingelijst, elk vel 65x50 cm (94x77 cm incl. lijst)
Signature / Dating
alle litho's gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood 'Corneille '77 H/C 9/15' (rechtsboven)
Extra Text
Conditie: goed.
Painter / Artist / School
Corneille (1922-2010)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.