LOT 41
Corneille (1922-2010), 'La belle de Cuba'
Corneille (1922-2010)
'La belle de Cuba'
gesigneerd en gedateerd 67 in potlood (linksonder), oplage 6/12
lithografie, 32x43 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Corneille (1922-2010)
'La belle de Cuba'
lithografie, 32x43 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague