LOT 36
Corneille (1922-2010), L'oiseau ensorceleur
Corneille (1922-2010)
L'oiseau ensorceleur
gesigneerd, gedateerd 78 en getiteld in potlood (rechtsboven) oplage 47/150
litho, 73x54 cm (met lijst: 94x73 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Corneille (1922-2010)
L'oiseau ensorceleur
25 Mar 2024
Netherlands, Hague