LOT 35
Corneille (1922-2010), Zonder titel
Corneille (1922-2010)
Zonder titel
gesigneerd en gedateerd in potlood 81 (rechtsonder), oplage 164/200
litho, 48x34 cm (met lijst: 73x57 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Corneille (1922-2010)
Zonder titel
25 Mar 2024
Netherlands, Hague