LOT 116
Corneille (2x)
Zonder titel, gesigneerd met witte kleurenpotlood en gedateerd 'Corneille '90-'64' (linksonder), kleurenlitho, 109/200, zonder lijst, 66x84,5 cm, Daarbij: een ongesigneerde versie van deze prent
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands