LOT 6207
Meubelen en klokken
Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek, kleurenlitho gedateerd 1989, 29x43 cm, buitenmaat is 73x87 cm
19 Apr 2024
Netherlands, Arnhem
19 Apr 2024
Netherlands, Arnhem